Kancelaria Adwokacka w Nysie

O mnie – Magdalena Ahmida

Kancelaria Adwokacka w Nysie

Adwokat Magdalena Ahmida

  • Adwokat Magdalena Ahmida absolwentka wydziału prawaUkończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tytuł magistra prawa. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam już od 2013 r. w Kancelariach Adwokackich we Wrocławiu i w Nysie.
  • Adwokat Magdalena Ahmida członek Izby Adwokackiej w OpoluOd 2016 r. jestem członkiem Izby Adwokackiej w Opolu, gdzie odbyłam aplikację adwokacką zwieńczoną zdanym egzaminem adwokackim z najlepszym wynikiem.
  • Kancelaria Adwokacka z mediatorem w NysieW 2019 r. uzyskałam tytuł mediatora. Umiejętności, które w ten sposób nabyłam z powodzeniem wykorzystuję w swej pracy dążąc w pierwszej kolejności do polubownego rozwiązywania sporów. Korzystając z negocjacji i mediacji niejednokrotnie jestem w stanie doprowadzić do satysfakcjonującego Klienta zakończenia sprawy przy jednoczesnej oszczędności Państwa czasu i nakładów finansowych.
  • Doświadczony adwokat w Nysie i OpoluNadto, w pracy adwokata kieruję się nie tylko wiedzą, lecz przede wszystkim zasadami etyki adwokackiej, których fundamentem jest zasada zachowania tajemnicy adwokackiej. Bezwzględne jej przestrzeganie gwarantuje moim Klientom poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji.
Kancelaria Adwokacka Magdalena Ahmida w Nysie
Sprawy rodzinne główną specjalizacją Adwokata Magdaleny Ahmidy

W jakich sprawach się specjalizuję?

Praktyka Kancelarii obejmuje szeroki wachlarz spraw z różnych dziedzin prawa, lecz ich największy odsetek stanowią sprawy rodzinne, w tym rozwodowe, alimentacyjne, o władzę rodzicielską i kontakty z dziećmi oraz o podział majątku dorobkowego. Jednocześnie, z uwagi na fakt, iż coraz częściej po rozpadzie związku dochodzi do samowolnej zmiany miejsca zamieszkania dziecka przez jednego z rodziców Kancelaria zajmuje się również prowadzeniem spraw objętych Konwencją Haską dotycząca cywilnych aspektów uprowadzenia dziecka za granicę z dnia 25 października 1980 r.
Kompleksowo obsługujemy także sprawy z zakresu prawa spadkowego poczynając od stwierdzenia nabycia spadku po dział spadku oraz zachowek, a także sprawy z zakresu prawa rzeczowego, w tym o zniesienie współwłasności, wydanie nieruchomości, ustalenie sposobu korzystania, zasiedzenie czy służebności.
Adwokat w Nysie

Do kogo skierowana jest moja oferta?

Usługi Kancelarii kierowane są zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, którzy szukają kompleksowej obsługi prawnej oraz indywidualnego i zdecydowanego podejścia do ich problemu.